Uudised

09.10.2019

Tänusündmusest tehakse otseülekanne 09.10.2019 kl 14, mis on nähtav ja
hiljem järelvaadatav Tartu Ülikooli televisiooni kodulehelt

https://www.uttv.ee

Täna tunnustab Tartumaa Omavalitsuste Liit ja Tartu linnavalitsus Tartumaa haridustöötajaid

Tunnustused antakse üle Tartu linna ja maakonna haridustöötajate tänusündmusel 9. oktoobril kell 14 Tartu Ülikooli aulas.

Tartu linna õpetaja elutöö auhind

 

Tiina Mitt- Tartu Lasteaed Helika

Anne Kõiv- Tartu Emajõe Kool

Taimi Oidjärv- Tartu Jaan Poska Gümnaasium

Karin-Katja Rummo- Tartu Kunstikool

Alla Lilleorg- Mittetulundusühing Muusa Ida Tantsukool

 

Tartu linna aasta õpetaja 2019

 

Marge Järv – Tartu Tähtvere Lasteaed

Aulika Karo – Tartu Lasteaed Ristikhein

Heily Leola – Tartu  Lasteaed Hellik

Maigi Mürk – Tartu Lasteaed Helika

 

Küllike Kütimets – Tartu Descartes’i Kool

Anne Mägi  – Tartu Karlova Kool

Gerttu Vaher  – Tartu Kesklinna Kool

 

Janika Kaljula – Miina Härma Gümnaasium

Kristel Kruuse – Tartu Veeriku Kool

Reigo Kärner  – Tartu Kroonuaia Kool

Riina Pauklin – Tartu Kesklinna Kool

Mari Roostik – Tartu Jaan Poska Gümnaasium

Mai Torim –  Tartu Raatuse Kool

 

Kadri Kosk – Tartu Raatuse Kool

Marje Peedisson – Miina Härma Gümnaasium

Ingrit Tera  – Tartu Forseliuse Kool

Mare Vakker – Tartu Veeriku Kool

 

Lauri Mällo –  Tartu Jaan Poska Gümnaasium

Tiina Pluum –  Hugo Treffneri Gümnaasium

Riho Rosin –  Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

 

Diana Eller – Tartu Kutsehariduskeskus

Reet Mets – Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool

 

Tartumaa aasta õpetaja 2019

Elina Karu – Lohkva Lasteaed

Kadri Kiisla – Elva Lasteaed Murumuna

Külli Muutra – Puhja Lasteaed Pääsusilm

Triin Oras – Soinaste Lasteaed Laululind

Mari Sults – Ülenurme Lasteaed

 

Ave Kalmus

Merike Näkk – Kambja Põhikool

Anneli Sarnit – Rõngu Keskkool

Aule Sepp – Luunja Keskkool

Annika Tõnurist – Sillaotsa Kool

 

Merike Allik – Elva Gümnaasium

Maarika Arimäe – Võnnu Keskkool

Anne Kasesalu-Roops – Nõo Reaalgümnaasium

Eha Päiviste – Rõngu Keskkool

Siret Soe – Luunja Keskkool/ Sillaotsa Kool

 

Britt Laats – Ülenurme Gümnaasium

Riin Saadjärv – Puhja Kool

Kaie Tali – Konguta Kool

Tiina Tiideberg – Kambja Põhikool

 

Talis Mölder – Nõo Reaalgümnaasium

 

Tartu linna aasta õppeasutuse juht 2019

Margot Fjuk – Tartu Lasteaed Ristikhein

Jana Pillmann – Tartu Lasteaed Pääsupesa

Urmo Uiboleht – Tartu Erakool

Tiina Kallavus  – Tartu Herbert Masingu Kool

 

Tartu linna aasta tugispetsialist 2019

Ulvi Raidla –Tartu Hiie Kool

Ülle Rästas –Tartu Mart Reiniku Kool

Madli Vahtramäe –Tartu Lasteaed Pääsupesa

Ülle Väljataga –Tartu Maarja Kool

 

Tartumaa aasta tugispetsialist 2019

Riin Tamm – Luunja Lasteaed Midrimaa

 

Tartu linna aasta hariduse sõber 2019

Viktor Kalinin – Tartu Hansa Kool

Ele Külm – Tartu Raatuse Kool

 

Tartumaa aasta hariduse sõber 2019

Andres Paasik – Ülenurme Muusikakool

Jane Kenn – Ülenurme Muusikakool

 

Tartu linna aasta haridustegu 2019

Ahhaaliku koolimudeli väljatöötamine – Tartu Forseliuse Kool

Piirkondlik eesti keele kui teise keele metoodikakeskus – Tartu Lasteaed Kelluke

Ühisprojekt „Koosõppimine teeb rikkaks“ – Tartu Kivilinna Kool ja Tartu Kroonuaia Kool

 

Tartumaa aasta haridustegu 2019

Liikumislabor – Tartu Ülikool

 

Tartumaa aasta õppija 2019

Kersti Novikov

Janek Riives

Helena Vaikre

 

Tartumaa aasta õpitegu 2019

Tasuta koolitused 100 inimesele – Tiina Leosk

Õhina Õpitoa tegevused Kõrvekülas – Krista Käremaa

Kogukonnapäeva korraldamine Pala koolis – Anna Haava nimeline Pala Kool

 

Tartumaa aasta raamatukoguhoidja 2019

Riina Gordejeva – Võnnu Raamatukogu

 

Tänusündmusest tehakse otseülekanne 09.10.2019 kl 14, mis on nähtav ja hiljem järelvaadatav Tartu Ülikooli televisiooni kodulehelt (uttv.ee).

Tänusündmust korraldavad Tartumaa Omavalitsuste Liit ja Tartu Linnavalitsuse haridusosakond koostöös ETKA Andras ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga.