Kontaktid

Tartumaa Omavalitsuste Liit

 

Liidu liikmed Esindajad  Asendusliige 
Elva vald Maano Koemets Peeter Laasik
Kambja vald Heiki Sarapuu Irma Drenkhan
Kastre vald Mati Möller Villu Lepikov
Luunja vald Radž Sauk Väino Kägo
Nõo vald Krista Kvarnström Mait Raig
Peipsiääre vald Jaako Lindmäe Tarmo Leini
Tartu linn Urmas Klaas Aadu Must
Tartu vald Üllar Loks Vahur Poolak
Juhatuse esimees Rain Sangernebo rain@nvv.ee  5038082
Juhatuse aseesimehed Toomas Järveoja toomas.jarveoja@elva.ee  5153699
Aleksandr Širokov vallavanem@peipsivald.ee  5040738
Juhatuse liikmed Aivar Aleksejev aivar@ylenurme.ee  5138685
Priit  Lomp priit.lomp@kastre.ee  56982166
Aare Anderson aare@luunja.ee  5200794
Reno Laidre reno.laidre@raad.tartu.ee  5286361
Jarno Laur jarno.laur@tartuvald.ee 5167897
Revisjonikomisjoni liikmed Maano Koemets maano.koemets@elva.ee
Irma Drenkhan irma.drenkhan@gmail.com
Mati Möller mati@pritsumees.ee
Arendusnõunik tegevjuhi
ülesannetes
Annely Võsaste annely.vosaste@tartumaa.ee  7305273  5061838
Rahvatervise ja turvalisuse
nõunik
Lea Saul lea.saul@tartumaa.ee  7305295  53434061
Haridusnõunik Kairi Vasemägi kairi.vasemagi@tartumaa.ee  7305269  5159225
Kultuurinõunik Astrid Hallik astrid.hallik@tartumaa.ee  56491696
Peaspetsialist Pille Ratassepp tol@tartumaa.ee  5050026
Raamatupidamine Siinas OÜ
 Kontakt MTÜ Tartumaa
Omavalitsuste Liit
 (registrikood 80190322)
Riia 15, Tartu linn 51010
 üldtelefon: 7305216
 e-post: tol@tartumaa.ee
 

a/a EE441010102000302007 SEB pank