Uudised

Eesti Vabariigi 102. aastapäeva tähistamine Tartumaal

Eesti Vabariigi 102. aastapäeva tähistamine Tartumaal
 Alguskuupäev  Kellaaeg  Sündmus  KOV  Koht/Korraldaja  Kontaktisik  Kontakttelefon/email
 21.02.2020  09:00 Eesti Vabariigi 102 kontsert-aktus. Esineb LED-saksofonist Henri Aruküla ja tantsugrupp Shate  Elva vald Rannu Rahvamaja Liis Jaamets 516 5815
liis.jaamets@elva.ee
 21.02.2020  19:00 Eesti Vabariigi 102 pidulik tähistamine. Kontsert Kambja kultuurikeskuse isetegevuslastelt ja tantsuks Audru Jõelaevanduse Punt  Kambja vald Kambja kultuurikeskus Saidi Tammeorg 5309 9523 saidi.tammeorg@gmail.com
 21.02.2020  19:00 Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva pidulik tähistamine. Kontserdikülalisteks Liisi Koikson ja Joel Remmel  Elva vald Puhja Seltsimaja Kaja Udso 5291773
kaja.udso@gmail.com
 21.02.2020  20:00 Pidu nagu muiste Lõõtsavägilastega. Pühendatud EV aastapäeva tähistamisele  Elva vald Rõngu Rahvamaja Mari-Liis Vanaisak 58687501
vanaisak.mariliis@gmail.com
 21.02.2020  10:00 Laste-ja noorte rongkäik, mälestusmiiting Vabadussõjas langenute mälestussamba juures  Luunja vald Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus Kadi Kalmus 53093670
kultuurimaja@luunja.ee,
 21.02.2020  19:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsertlavastus. Esineb Tõnis Mägi  Nõo vald Nõo muusikakool Andri Viinalass 55676614
andri@nvv.ee
 21.02.2020  19:00 EV 102 salongiõhtu “Aegumatu Georg Ots”  Peipsiääre   vald Alatskivi loss/Peipsiääre Vallavalitsus Reet Kruup 525 0987 reet.kruup@peipsivald.ee
 21.02.2020  20:00 EV 102 peoõhtu  Peipsiääre   vald Pala kultuurimaja Margit Soieva 510 7867
margit.soieva@pala.ee
 22.02.2020  18:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäevale pühendatud kontsert. Esineb oma uue plaadi esitluskontserdiga Erki Pärnoja  Elva vald Konguta Rahvamaja Meelis Külaots 5259576 konguta.rahvamaja@elva.ee
 22.02.2020  12:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva aktus  Peipsiääre   vald Alatskivi loss/Peipsiääre Vallavalitsus Reet Kruup 525 0987 reet.kruup@peipsivald.ee
 22.02.2020  19:00 Eesti Vabariigi 102 pidulik tähistamine. Kontsert isetegevuslastelt ja tantsuks SONIMUUSIKUD  Kambja vald Reola kultuurimaja Peep Puis 508 2255
peep.puis@ylenurme.ee
 23.02.2020  18:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsert-aktus, kõneleb Jaak Jõerüüt, esineb Ott Lepland kvartett, tantsuks mängib puhkpilliorkester Popsid  Luunja vald Luunja Kultuuri-ja Vabaajakeskus Kadi Kalmus 53093670
kultuurimaja@luunja.ee,
 23.02.2020  18:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidulik tähistamine. Esinevad Boris Lehtlaan ja Are Jaama  Tartu vald Maarja-Magdaleena rahvamaja Tiia Pärtelpoeg 5205906 tiia.partelpoeg@gmail.com
 23.02.2020  13:00 EV 102 kontsert. Esinevad Evelin Samuel-Randvere ja Johan Randvere (ning eeskavaga Vara PK õpilased ja rahvatantsurühm Kiljak)  Peipsiääre   vald Vara kogukonnakeskus/SA Vara Sport Aili SAul 5883 7087 vara.kultuur@gmail.com
 23.02.2020  18:00 EV 102 pühendatud kontsert-aktus  Kastre vald Võnnu kultuurimaja Rasmus Toompere 5229351
rasmus.toompere@kastre.ee
 24.02.2020  10:00 Mälestusmiiting Vabadussõjas langenute mälestussamba juures Ausambamäel Kambjas  Kambja vald Kambja kultuurikeskus Saidi Tammeorg 5309 9523
saidi.tammeorg@gmail.com
 24.02.2020  15:00 Eesti Vabariigi 102.sünnpäeva kontsert-aktus. Esinemas Jaan Sööt ja Marek Sadam  Elva vald Elva Kultuurikeskus Lea Kurvits 7457201
kultuur@elva.ee
 24.02.2020  13:00 Eesti Vabariigi 102. aastapäeva kontsert-aktus. Esinemas Brigita Murutar ja Paul Neitsov  Tartu vald Laeva Kultuurimaja Veronika Täpsi 53482100
kultuur@laeva.ee
 24.02.2020  10:00 EV 102 sünnipäevale pühendatud matk  Tartu vald Kõrveküla/ Maanaiste Selts Miina Meeli Kruus 55524237
meeli.kruus@gmail.com
 24.02.2020  12:00 Tabivere muuseumis vabariigi aastapäeva tähistamine.  Tartu vald Tabivere muuseum Andu Uus 506 4160;
5349 6466
andu@taibu.com
 24.02.2020  13:00 Iseseisvuspäeva tänujumalateenistus. Jutlustab Peeter Tamm  Elva vald Elva Kirik (Pargi tn 8) Vallo Ehasalu vallo.ehasalu@eelk.ee
 24.02.2020  10:30
11:30
12:00
Pärgade asetamine Vabadussõja mälestusmärgi jalamile
Vara kalmistul
Kodavere kalmistul
Alatskivi kalmistul
 Peipsiääre   vald Peipsiääre Vallavalitsus Reet Kruup 525 0987 reet.kruup@peipsivald.ee
 24.02.2020  9:30-   13:00 Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva tähistatakse Tartus 24. veebruari ennelõunal vabadussõja mälestussamba Kalevipoeg juures, tähetorni juures ja Raekoja platsil.  Tartu linn Tiigi Seltsimaja Riho Leppoja riho.leppoja@raad.tartu.ee
 25.02.2020  16:00 Fotonäituse “Eesti imeline loodus” avamine  Peipsiääre   vald Kallaste raamatukogu Jekaterina Tõlnikova 5193 9085; jekaterina.tolnikova@peipsivald.ee