Kultuur

Tartumaa kultuurimajad ja kultuuritöötajad

Alatskivi vald
Kultuuritöötaja Reet Kruup
60201 Alatskivi
Telefon 730 2370, 525 0987
reet@alatskivi.ee

Elva linn
SA Elva Kultuur
juhataja Kätlin Saarela
Kesk 30, 61507 Elva
Telefon 745 7201, 5551 2174
sinilind@elva.ee

Haaslava vald
Kultuurinõunik Rasmus Toompere
Telefon 744 6520, 522 9351
rasmus@haaslava.ee

Priiuse Seltsimaja
62113 Kurepalu küla
Kairi Kell 5568 7026

Kambja vald
Kultuuritöötaja Saidi Tammeorg
Kesk 2, 62034 Kambja
Telefon 741 6333, 5309 9523
saidi@kambja.ee

Konguta vald
Konguta Rahvamaja
 61202 Annikoru
Juhataja Meelis Külaots
Telefon 745 9634, 525 9576
rahvamaja@konguta.ee
http://rahvamaja.konguta.ee

Laeva vald
Laeva Kultuurimaja
Väänikvere tee 6,  60608 Laeva
Juhataja Ilona Piirimägi
Telefon 5309 0578
kultuur@laeva.ee

Luunja vald
Luunja Kultuuri- ja Vabaajakeskus
62222 Luunja
Direktori kt Kadi Kalmus
Telefon 741 7289
luunja.kultuurimaja@mail.ee
www.luunja.ee/kultuurimaja

Meeksi vald
Aravu Rahvamaja
62503 Aravu
Juhataja Tea Tenson
Telefon 510 7836
tea.tenson@meeksi.ee

Meeksi valla seltsikeskus
Meeksi 62501, Tartumaa
Juhataja Merike Paap
merike.paap@meeksi.ee

Mäksa vald
Kultuuritöö spetsialist Ülle Seire
62308 Poka küla, Mäksa Vallamaja
Telefon 5855 2993
ylle@maksavald.ee

Nõo vald

Nõo Kultuurimaja
Kultuurijuht Viivi Kütt
Voika 23
61601 Nõo
Telefon 745 5361, 5567 6614
viivi@nvv.ee

Peipsiääre vald
Kolkja maakultuurimaja
Juhataja Jelena Frolova
60306 Peipsiääre
Telefon 5348 7132
pvald@hot.ee

Kolkja vanausuliste muuseum
Kolkja küla, Peipsiääre,Tartumaa
Lilli Tarakanov
Telefon 745 3431, 5662 3980
lillitarakanov@gmail.com
www.starover.ee

Puhja vald
Puhja Seltsimaja
Juhataja Kaja Udso
Viljandi tee 24, Puhja alevik
61301 Tartumaa
Telefon 745 1344, 529 1773
kaja.udso@mail.ee

Ulila keskus
Pargi tn 1, Ulila alevik,  61302 Tartu maakond
Telefon 745 1635
Juhataja Irina Ermel
Telefon 522 6832
ulilakeskus@puhja.ee

Uula huvikeskus
Keskuse tee 4, Rämsi küla, 61313 Tartu maakond
Juhataja Airi Mahla
Telefon 745 1737, 5690 4718
airi@puhja.ee

Rannu vald
Rannu Rahvamaja
Juhataja Liis Jaamets
61120 Rannu
Telefon 745 4275 , 516 5815
liis.jaamets@rannu.ee
rahvamaja@rannu.ee
http://rahvamaja.rannu.ee

Rõngu vald
Rõngu Rahvamaja
Juhataja Merle Miliste
61001 Rõngu
Telefon 745 9348; 516 5531
rahvamaja@rongu.ee

Valguta Seltsimaja
Huvijuht Merle Vääri
61008 Lapetukme
Telefon 5662 4839
merle@rongu.ee

Teedla seltsimaja
huvijuht Piret Terve
61014 Teedla
Telefon 551 7429
piret.terve@mail.ee

Tartu linn

Tiigi Seltsimaja
Direktor Maris Peebo
Tiigi 11, 1003 Tartu
Telefon 736 1564, 513 8681
maris.peebo@raad.tartu.ee
www.tartu.ee/rahvakultuur

Tartu linna kultuuriosakond
Juhataja Marleen Viidul
Tartu, Raekoja plats 12 II k ruum 202
Telefon 736 1351; 527 1723
Marleen.Viidul@raad.tartu.ee

Tartu vald
Sotsiaalnõunik Jaana Puur
60512 Kõrveküla
Telefon 741 4337
jaana@tartuvv.ee

Tähtvere vald
Ilmatsalu huvikeskus
Kooli tee 5, lmatsalu
perenaine Mai Luiga
Telefon 5330 0049
mai@ilmatsalu.ee
kultuur@ilmatsalu.ee

Vara vald

Koosa noorteklubi
Koosa, 60432 Tartumaa
kultuuri- ja noorsootöötaja Sirle Lüüs
Telefon 58868266
ejyris@gmail.com

Vara Kogukonnakeskus
Vara küla, 60426 Tartumaa
Kultuuritöötaja Kaisa Telver
Telefon 5883 7087
kaisa.telve@gmail.com

Võnnu vald
Võnnu Kultuurimaja
direktor Peep Puis
Tartu tn 24, 62401 Võnnu
Telefon 749 2386, 525 7058
kultuur@vonnu.ee
www.vonnu.ee

Ülenurme vald
Reola Kultuurimaja
Kultuurijuht Andri Viinalass
61701 Uhti
Telefon 741 2257, 5828 2032
kultuur@ylenurme.ee

Kultuurikalendrid

Tartu kultuuriaken
Tartumaa kultuurikalender 2015

 

Viited

Tartumaa kultuuristatistika
Muuseumid ja galeriid Tartumaal
Raamatukogud Tartumaal
Kultuurkapitali Tartumaa ekspertgrupp

Rahvakultuuri keskus