Tervis ja sotsiaal

Tartumaa haiglad

Tartu Ülikooli Kliinikum
Elva haigla

Tartumaa perearstid

Tartu linna perearstid
Perearstid mujal Tartu maakonnas

Viited

Tervishoiustatistika
Tartumaa Tervisetuba
Tartumaa terviseprofiil


Tartumaa kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajate kontaktandmed

(10.04.2015 seisuga)

Alatskivi Rutt Pirk 730 2375 502 5231 rutt@alatskivi.ee
Elva Alo Rebane 730 9894 520 7869 Alo.rebane@elva.ee
Haaslava Liivia Sepp 744 6522 5343 9209 liivi@haaslava.ee
Kallaste Viktoria Ivanova 745 2232 viktoria@kallaste.ee
Kambja Elerin Maisväli 714 6205 502 5840 elerin@kambja.ee
Konguta Elo Kasetalu 731 4435 523 9389 elo@konguta.ee
Laeva Merle Zborovsky 730 1793 5302 6608 sotsiaal@laeva.ee
Luunja Kairit Pahk 741 7101 5660 8847 kairit@luunja.ee
Meeksi Astrid Laur 730 3433 astrid.laur@meeksi.ee
Mäksa Eve Kangur 733 7606 510 3465 sotsiaalnõunik@maksavald.ee
Nõo Ene Mölter 745 5475 505 6437 ene@nvv.ee
Peipsiääre Olga Solovjova 745 3431 peipsiaare@gmail.com
Piirissaare Liina Miks 5196 7738 piirissaare@piirissaare.ee
Puhja Milvi Sepp 730 0646 515 4872 milvi@puhja.ee
Rannu Sirje Erm 731 1904 525 3370 Sirje.erm@rannu.ee
Rõngu Ene Sõber 731 4484 513 9352 Ene.sober@rongu.ee
Tartu linn Meida Griin 736 1300 Meida.griin@raad.tartu.ee
Tartu vald Jaana Puur 733 7758 5307 6020 jaana@tartuvv.ee
Tähtvere Karmen Vetemäe 749 9275 5556 3142 karmen@ilmatsalu.ee
Vara Vaike Torokvei 731 5873 5669 3734 vaike@varavald.ee
Võnnu Iiri Sepping 730 1464 5341 4206 sots@vonnu.ee
Ülenurme Rahel Tamm 741 2488 5691 1999 Rahel.tamm@ylenurme.ee

 

Viited

Toetused ja sotsiaalabi (riigiportaal eesti.ee)
Sotsiaalabi Tartu linnas
Sotsiaalstatistika