Uudised

Tartumaa arengustrateegia videokonkurss

Kestab Tartumaa arengustrateegiat tutvustavate videoklippide konkurss, mille kuulutas välja Tartu Maavalitsus. Ettevõtmise eesmärk on mullu valminud Tartumaa arengustrateegiat enne uue eurorahaperioodi algust laiemalt tutvustada. Kuni kolmeminutine videoklipp peab esitama strateegia tuuma ja ideestikku atraktiivses vormis.

„Maakonna arengustrateegiaga võiks olla tuttavad kõik aktiivsed inimesed,” leidis Tartu maavanem Reno Laidre. „Neis, kes pikki dokumente meelsasti ei loe, loodame huvi tekitada lühikeste ja löövate videote abil.”

Võistlustööde esitamise tähtaeg on 25. november 2013 kell 12.00. Osaleda võivad nii üksikautorid kui kuni viieliikmelised grupid. Videoid hindab maavanema moodustatud komisjon, silmapaistvate tööde autoreid premeeritakse kinkekaartidega.

2012. aastal uuendatud Tartumaa arengustrateegia on maakondlik pikaajaline kokkulepe arendustegevuste suunamiseks, et tagada tartumaalastele parimad võimalikud tingimused eluks ja eneseteostuseks. Strateegia täisteksti ja lühikokkuvõtte leiab Tartu maavalitsuse veebilehelt.

Täpsemad tingimused: http://tartu.maavalitsus.ee/videokonkurss

Sisesta oma kommentaar