Uudised

IMG_006

Tartumaa haridustöötajate tunnustamine 2018

28. septembril 2018 tunnustati Tartu Ülikooli aulas Tartu linna ja maakonna parimaid haridustöötajaid.

 

Tartu linna õpetaja elutöö auhind

koolieelse lasteasutuse õpetaja kategoorias

Tartu Lasteaed Lotte logopeed Krista Eller

üldhariduskooli õpetaja kategoorias

Tartu Annelinna Gümnaasiumi klassiõpetaja Anne Kaskman

Hugo Treffneri Gümnaasiumi keemiaõpetaja Eha Paabo

kutseõppeasutuse õpetaja kategoorias

Tartu Kutsehariduskeskuse üldainete õpetaja Tiit Kaber

huvikooli õpetaja kategoorias

Tartu Karlova Kooli Koorikooli õpetaja, Tartu Poistekoori dirigent Undel Kokk

 

Tartu linna aasta õpetajad 2018
Aasta lasteaiaõpetaja

 

Emeri Möldri – Tartu Lasteaed Klaabu, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Kaja Ellermaa – Tartu Lasteaed Helika

Tatjana Keerd – Tartu Lasteaed Kelluke

Reet Rohtla – Tartu Lasteaed Sass

Ülle Vatman – Tartu Lasteaed Meelespea

Aasta klassiõpetaja

Aive Käärik – Tartu Mart Reiniku Kool, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Kädi Krillo – Tartu Hansa Kool

Olga Lanevskaja – Tartu Aleksander Puškini Kool

Aasta klassijuhataja

Anu Pärnpuu – Tartu Kroonuaia Kool, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Anna-Liisa Blaubrük – Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Terje Lelov – Tartu Descartes’i Kool

Ester Ojavee – Tartu Forseliuse Kool

Sille Tiks – Tartu Hansa Kool

Aasta põhikooliõpetaja

Priit Pensa – Tartu Veeriku Kool, (Aasta Õpetaja gala lõppvooru nominent Aasta põhikooliõpetaja kategoorias)

Karolina Antons – Tartu Mart Reiniku Kool

Laire Kannel – Tartu Kivilinna Kool

Kadri Kutsar – Tartu Emajõe Kool

Helle Laas – Tartu Descartes’i Kool

Sirje Peterson – Tartu Hansa Kool

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Kristiina Punga – Hugo Treffneri Gümnaasium, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Erika Puusemp – Miina Härma Gümnaasium

Estra Tõnisson – Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Elle Vaimann – Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

Aasta kutseõppeasutuse õpetaja

Edda Sõõru – Tartu Kutsehariduskeskus, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Kristel Eeroja-Põldoja – Heino Elleri nimeline Tartu Muusikakool

Tiina Friedrichson – Tartu Kutsehariduskeskus

 

 

Tartu maakonna aasta õpetajad 2018
Aasta lasteaiaõpetaja

Triin Pall – Puhja Lasteaed Pääsusilm, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Anneli Kull – Elva Lasteaed Murumuna

Marika Odar – Kambja Lasteaed Mesimumm

Viivika Raal – Kõrveküla Lasteaed Päikeseratas

Piret Roop – Ülenurme Lasteaed

Aasta klassiõpetaja

Mari Tikk – Luunja Keskkool, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Helgi Jermolajev – Lähte Ühisgümnaasium

Liana Jõgar – Nõo Põhikool

Aasta klassijuhataja

Epp Vinne – Nõo Reaalgümnaasium, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Kaja Kalmus – Elva Gümnaasium

Urve Koolman – Juhan Liivi nimeline Alatskivi Kool

Pille Rebane – Elva Gümnaasium

Aasta põhikooliõpetaja

Geil Siim – Elva Gümnaasium, (Aasta Õpetaja gala lõppvooru nominent Aasta põhikooliõpetaja kategoorias)

Helje Järveoja – Nõo Põhikool

Andri Kuusk – Kammeri Kool

Mare Mõisa – Kambja Põhikool

Peep Reimer – Ülenurme Gümnaasium

Aasta gümnaasiumiõpetaja

Mikk Põdra – Nõo Reaalgümnaasium, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Karin Muoni – Võnnu Keskkool

 

Tartu linna aasta õppeasutuse juht 2018

Kristi Aria – Tartu Rahvusvaheline Kool, (Aasta Õpetaja gala lõppvooru nominent Aasta õppeasutuse juhi kategoorias)

Ellen Einaru – Tartu Lasteaed Midrimaa

Ülle Talts – Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium

Külvi Teder – Tartu Luterliku Peetri Kooli Lasteaed

Tartumaa aasta õppeasutuse juht 2018

Anneli Mõtsmees – Lohkva Lasteaed, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Jaanus Järveoja – Nõo Reaalgümnaasium

Ariana Rooba – Johannes Voldemar Veski nimeline Maarja-Magdaleena Põhikool

Kristi Voore – Nõo Lasteaed Krõll

 

Tartu linna aasta tugispetsialist 2018

Inga Brin – Tartu Hiie Kool, (Aasta Õpetaja gala lõppvooru nominent Aasta tugispetasialisti kategoorias)

Iiri Saar – Tartu Descartes’i Kool

Tiia Sarapuu – Tartu Lasteaed Sipsik

Triinu Riis – Tartu Hansa Kool

Tartumaa aasta tugispetsialist 2018

Ülle Lepisk – Elva Lasteaed Õnneseen, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Sirle Suurväli – Luunja Keskkool

 

Tartu linna aasta hariduse sõber 2018

Matkajuhid Palbo Vernik ja Viljar Lillmaa – MTÜ Kookon, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Tartumaa aasta hariduse sõber 2018

Kalle Kõlli – Kaitseväe Ühendatud Õppeasutused, (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Anneli Armus-Juhkam – MTÜ Peedu Kooli Selts

Tartu linna aasta tegu hariduses 2018

Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli ja Tartu Jaan Poska Gümnaasiumi ühine õppekava , (Aasta Õpetaja gala lõppvooru nominent haridusasutuse aasta tegu kategoorias)

Tartu linna kompetentsikeskuste võrgustik – Tartu Herbert Masingu Kool

Teisel Ringil Targaks Tartumaal – Tartu Täiskasvanute Gümnaasium

Tartumaa aasta tegu hariduses 2018

Pierre de Coubertini 11. rahvusvaheline noortefoorum Ülenurmel – Ülenurme Gümnaasium , (piirkondlik nominent vabariiklikus voorus)

Etlemiskonkurss „Eesti keele kaunis kõla“ Tartumaa lasteaedadele – Melliste Algkool-Lasteaed

 

 

Tartumaa täiskasvanuharidus 2018

Tartumaa aasta õppija 2018

Meelis Lindpere, (vabariiklik nominent)

Kalev Kääpa

Elli Pozdnjakov

 

Tartumaa aasta koolitaja 2018

Damaso Dominguez Ortiz, (vabariiklik nominent)

Piia Asper

Linda Palts

 

Tartumaa aasta õpitegu 2018

Tartu Kutsehariduskeskuse koolitus- ja nõustamiskeskuse koolitusturg, (vabariiklik nominent)

MTÜ Pihlakobar ning Kastre valla eakate kogukonna arvutikoolitus eakatele

 

Tartumaa aasta õppijasõbralik tööandja 2018

AS A. Le Coq, (vabariiklik nominent)

Luunja Lasteaed Midrimaa

 

Tartumaa aasta raamatukoguhoidja 2018

Olga Haljaste – Vara Raamatukogu