Uudised

Tartumaa jaanituled 2017

 

21. juuni 19.00 Nõo Kultuurimaja juures Nõo valla jaanipidu ansambliga Hellad Velled Viivi Kütt, 5567 6614, viivi@nvv.ee
22. juuni 14.00 Kambja vallamaja pargis Kambja valla jaanipäev:

14.00 rammumeeste võistlus”Kambja Karu 2017″

18.00 isetegevuslaste kontsert ja Vello Orumetsa teisik Rein Kiinvald

21.00 tantsuks Peramaa Parunid, diskor Janek Tennosaar

Saidi Tammeorg, 5309 9523, saidi@kambja.ee
22. juuni 17.00 Käbitare kohviku juures Mäksa valla jaanituli, tantsuks PS Troika Andres Ostra, 5554 4094, klubi1korda6@hot.ee
22. juuni 17.00 Vara kooli staadionil Vara valla jaanipäev, tantsitab ansambel IŽ-58 Kaisa Telve, 5883 7087, kaisa.telve@gmail.com
22. juuni 19.00 Eesti Põllumajandusmuuseumis Ülenurme valla jaanipäev, esineb ansambel Karavan Emily Lindsalu, 5301 3023, emily.lindsalu@epm.ee
22. juuni 20.00 Rahinge järve ääres Tähtvere valla jaanituli, tantsuks mängib Marco Margna, õhtujuht Luivi Kruusmäe 5330 0049, kultuur@ilmatsalu.ee
22. juuni 20.00 Laeva kultuurimaja õuelaval Laeva valla jaanituli, Sulo ja DJ Siim Suvi Ilona Piirimägi, 5656 8623, kultuur@laeva.ee
22. juuni 20.00 Kavilda Kiigemäel Puhja valla jaanituli, tantsuks mängib ANÈ Kaja Udso, 529 1773, kaja.udso@gmail.com
22.juuni 20.00 Lähtel Tartu valla jaanituli, esinevad Kolumbus Kris ja Respekt Jaana Puur, 5307 6020, jaana.puur@tartuvv.ee
22.juuni 19.00 Lääniste linnamäel Laulab Võnnu kihelkonnakoor, tantsuks musitseerivad Sirje ja Rein Kurg Peep Puis, 508 2255, peep.puis@ylenurme.ee
23. juuni 19.00 Luunja laululaval Luunja jaanituli, õhtujuht Kristjan Veedler, tantsuks ansambel Vanaviisi Tarmo Lillo, 5615 7994, tarmo.lillo@luunja.ee
23. juuni 19.00 Annikoru laululaval Konguta valla jaanituli ansambliga Tuulest viidud Meelis Külaots, 525 9576, rahvamaja@konguta.ee
23. juuni 20.00 Rõngu Hiugemäel Rõngu valla jaanituli Mariliis Vanaisak, rahvamaja@rongu.ee
23. juuni 20.00 Elva laululaval Elva jaanituli ansambliga Sleepwalkers 745 7201, kultuur@elva.ee
23. juuni 20.00 Kurepalu lauluväljakul Haaslava valla jaanituli ehk stiilipidu “Meremehed ja rannapiigad” ansambliga Günf Rasmus Toompere, 522 9351, rasmus@haaslava.ee
23. juuni 20.00 Alatskivi Hirveaias Alatskivi jaanituli ansambliga Visiit Reet Kruup, reet@alatskivi.ee
23. juuni 21.00 Mehikoorma Latika platsil Meeksi valla jaanituli ansambliga Mini Kuppel Tea Tenson, 510 7836 tea.tenson@meeksi.ee
23. juuni 10.00-01.00 Raadil ERMi juures Suur maakaitsepäev ja Tartu linna jaanituli

 

10.00-16.00 ERMi B-õues

• Maakaitsepäev sõjatehnika ja näidislahinguga

• Peaesineja: Metsatöll

• Politsei, Vanglateenistuse ja Päästeameti demod

• NATO liitlased demonstreerivad lahingtanke

• II maailmasõja aegne tehnika – T34 demo!

• Naiskodukaitse loterii – loosi läheb üle 1000 eseme

• Sõdurisupp

 

16.00-18.00 ERMi A-õues

• Võidutule saabumine ja jagamine

• Vabadusristi päev

• Kaunite kodude auhindamine

• Muusika ja tants

 

17.00-01.00 Raadi mõisaõues

• Perepäev ja jaanituli

• Karussell ja batuut, näitused ja õuemale

• Väikeautod ja orienteerumine

• Jaanituli Lõõtsavägilaste, Folkselli ja Konterbandiga

viljar.pohhomov@erm.ee