Uudised

Tartumaa Omavalitsuste Liidu konkurss #tartumaine kingitus

Teed midagi tartumaiselt ägedat? Pakud unustamatut elamust, teenust või toodad midagi ennenägematult vahvat? Ja seda kõike Tartumaal?

Esitle oma teenust või toodet konkursil #tartumaine kingitus ja saa osa eksklusiivsest võimalusest tutvustada oma toodangut tervele Tartumaale ning kogu Eestile!

Konkursil osalemine annab sulle hea stardipunkti uuteks koostöödeks, kontaktide leidmiseks, oma toodete ja teenuste tutvustamiseks laiemalt.

Tore sissejuhatus, aga… mida see kõik tegelikult tähendab?

See tähendab, et teeme konkurssi uuenduslikumalt – teistmoodi! Konkursi käigus loome tartumaiste toodete, teenuste ja elamuste andmebaasi, et teenusepakkujatel oleks rohkem kõlapinda, ruumi ja võimalust särada. Väärtustame seda, mis on Tartumaal tehtud – just teie saate kujundada Tartumaa mainet. Teie oletegi Tartumaa!

 

Konkursi tulemusena koostatud andmebaasi koduks saab tulevikus #tartumaine veebileht, kuhu koondub kogu maakonna oluline info. See on suur ajavõit nendele, kes otsivad kingitusi, millega olulisi inimesi meeles pidada – kogu info kenasti ühes kohas ja vaid mõne hiirekliki kaugusel.

Konkursi populaarsemate osalejate väljaselgitamiseks kaasame sel korral ka kõik Tartumaaga seotud inimesed – teeme sinu toote või teenuse nähtavaks sotsiaalmeedia vahendusel lausa mitmekümnele tuhandele huvilisele!

Konkursil osalejatele on välja pandud auhinnafond väärtuses 900 €.

Soovid oma toote või teenuse konkursile esitada?

Loe läbi konkursi TINGIMUSED ning täida vorm pakutava teenuse või toote kohta.
Esitatud konkursitööde arv ei ole piiratud.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on 31. mai 2020.

 

 

Lisainfo:

Kaidi Randpõld

kaidi.randpold@tartumaa.ee