Tartu maakonna aineühendused

Aineühendus on õppeaine või tegevusvaldkonna põhine õpetajaid või haridusasutuste juhte koondav ühendus. Igale aineühendusele on valitud juht, kes oma ühenduse raames tööd korraldab. Maakonnaülest aineühenduste tegevust koordineerib Tartumaa Omavalitsuste Liidu haridusnõunik Kairi Vasemägi.
Tartu maakonna aineühendused 2020/2021. õppeaastal
Aine Koordinaator Kool e-post
TMKÜ (koolijuhid) Ardi Küünal Rannu Kool ardi.kuunal@rannu.edu.ee
ajalugu Laura Tamme Lähte Ühisgümnaasium laura.tamme21@gmail.com
bioloogia Evi Piirsalu Nõo Põhikool evipiirsalu@gmail.com
geograafia Mairi Küberson Nõo Reaalgümnaasium mairi@nrg.tartu.ee
emakeel Ilme Mõttus Elva Gümnaasium ilme@elvag.edu.ee
füüsika Geil Siim Elva Gümnaasium geil@elvag.edu.ee
Inglise keel Evelin Leerimaa Nõo Põhikool evelin.leerima@noopk.ee
inimeseõpetus, terviseõpetus Kaire Roonurm Ülenurme Gümnaasium kaire.roonurm@yle.edu.ee
keemia Kaja Kalmus Elva Gümnaasium kajakalmus@elvag.edu.ee
klassiõpetajad Ülle Hint-Märtson,  Astrid Külaots Luunja Keskkool,  Konguta Kool ylleh@luunja.edu.ee,  astrid.kulaots@konguta.edu.ee
käsitöö, kodundus hetkel puudub    
  kehaline kasvatus    Kaspar Koolman,    Kaie Sarapuu   Ülenurme Gümnaasium,  Tartumaa Spordiliit kaspar.koolman@yle.edu.ee,  kaie@tmsl.ee
kunstiõpetus Kaia Kallaste Laeva Põhikool kaia.kallaste.001@mail.ee
matemaatika Kertu Palm Lähte Ühisgümnaasium palm.kertu@gmail.com
muusikaõpetus Krista Kuus Lähte Ühisgümnaasium kristakuus@gmail.com
saksa keel Varje Kaarde Lähte Ühisgümnaasium varje.kaarde@gmail.com
tehnoloogiaõpetus    Toomas Laan   Ülenurme Gümnaasium   laan@yle.edu.ee
vene keel Tatiana Albakhtina Kõrveküla Põhikool tatiana@korve.edu.ee
tugispetsialistid Ülle Särg Rõngu Keskkool lambri.ylle@gmail.com
Lasteaia direktorid Kristi Voore Nõo lasteaed Krõll kristi.voore@nvv.ee
Lasteaia liikumisõpetajad Tiina Kivisalu Tartu lasteaed Helika tiina.kivisalu@post.raad.tartu.ee
Lasteaia muusikaõpetajad Viivika Raal Kõrveküla lasteaed Päikeseratas viivikaraal@gmail.com
Lasteaia õpetajad Algi Vals Nõo lasteaed Krõll algi.vals@mail.ee
Lasteaia logopeedid Kristel Lempu Luunja lasteaed Midrimaa kristel.lempu@mail.ee