2024. a sügisel algab ettevõtlusõppe koolitusprogramm 18-25-aastastele noortele

Uudis Ettevõtlikud noored
10. juuli
Oled ettevõtliku loomuga 18-25-aastane noor? Elad Tartumaal ja Sind huvitab ettevõtlus? Tule, kandideeri rahvusvahelisse koolitusprogrammi „Succeed in Business“.

"Succeed in Business" rahvusvaheline ettevõtlusõppe programm kestab ühe aasta 2024. a septembrist kuni 2025. a augustini. Kokku toimub 17 erinevat üritust Eestis, Lätis ja Soomes.  

Programmi käigus saad omandada praktilisi ettevõtlusalaseid teadmisi, rahvusvahelise meeskonnatöökogemuse, võimaluse reisida ja arendada oma idee toimivaks lahenduseks. Osalejad on Tartumaalt, Lätist ja Soomest.

Tartumaalt valitakse programmi 15 noort, kes on valmis aktiivselt osalema töötubades ning soovivad oma ettevõtlusalaseid teadmis ning oskusi arendada. Ingliskeelse programmi kogumaht on 207 tundi, koolituse täies mahus läbinutele väljastatakse ka tunnistus.

Kui Sul tekkis huvi programmi kandideerida ja soovid rohkem infot, registreeri oma huvi hiljemalt 1. septembriks SIIN.

Soovi korral edastame täiendava info Sulle personaalselt ning võtame Sinuga täiendavalt ühendust kandideerimistähtaja järgselt.

Koolitusprogrammi osalejad valitakse registreerimisvormi ja Tartumaa konverentsil osalemise põhjal ning esmaseks sihtgrupiks on madala sissetulekuga peredest pärit noored.

Lisainfo:
Piret Arusaar
ettevõtluse projektijuht
+372 516 2945
piret.arusaar@tartumaa.ee